Karczma

Karczma Podwórko Maryny

Serdecznie zapraszamy do naszej Karczmy mieszczącej się w kamienicy przy Rynku Głównym 9 w Krakowie. Nasze wnętrze lokalu na pewno cię zachwyci.

Serwujemy dania kuchni polskiej między innymi żurek z kiełbasą i ziemniakami, pierogi (ruskie, z mięsem, z kapustą i grzybami, ze szpinakiem, z truskawkami), oscypek z boczkiem i żurawiną, golonki opiekane, żeberka w karmelizowanym miodzie, pstrąga w kurkach oraz dania kuchni europejskiej jak pizza (nasza specjalność „Pizza Goral” z oscypkiem, „Pizza Rudy Rydz z boczkiem i rydzami”. W zimowe wieczory polecamy „Herbatę Maryny” z wiśniówką, Grzane Piwko lub Grzany Miód Pitny, a dla dzieci gorącą czekoladę z bitą śmietaną.

Zakres cenowy – zupy od 3-8zł, dania główne 14-25zł, napoje 4-8zł. W okresie letnim zapraszamy naszych gości do dwóch ogródków kawiarnianych – jeden na płycie Rynku Głównego a drugi w zaciszu Pasażu Bielaka. Zapraszamy i życzymy Smacznegooo. 🙂

To wypowiedź jednego z naszych klientów na forum: ,,To prawdziwa wiejska gospoda, z polami i ciemnym niebem, niedaleko Rynku Głównego, w pasażu Bielaka. Barman stoi pod dachem na którym jest kogut. Jeśli chcesz zobaczyć, spróbować, poczuć polski styl życia z 18 wieku, przenieść się w tamte czasy…wpadnij….”

Karczma ‚Podwórko Maryny’ w Krakowie poleca tworzone specjalnie dla każdego klienta LUNCH MENU w cenach 20 – 30 zł.
Nasza restauracja mieści do 42 osób.

Rezerwacji stolików można dokonać pod numerem telefonu:
e-mail:     info@renesanshostel.pl